Знайти масу речовини та масу води у 90 г розчину з масовою часткою натрій хдориду 3%


Ответы на вопрос

Отвечает Фарвазетдинов Альмир.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 90 г

W(в-ва) = 3%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 3 * 90 / 100% = 2,7 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 90 - 2,7 =87,3 г