Складіть рівняння хімічних реакцій, що відповідають схемі:S ➡️ SO2 ➡️ H2SO3 ➡️ K2SO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Лиза.

Ответ:

S + O2 = SO2

SO2 + H2O = H2SO3

H2SO3 + 2KOH = K2SO3 + 2H2O