2. Добування й хімічні властивості нерозчинних гідроксидів. Напишіть рівняння реакції взаємодії

1)заліза і хлоридної кислоти, 2)до добутого розчину додайте гідроксид калію3. Добування й хімічні властивості солей.Напишіть рівняння реакції взаємодії натрій хлорид і натрійортофосфат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Солин Арсений.

Ответ:

1)Fe + 2HCl = FeCl2(хлорид заліза 2) + H2

2)FeCl2 + 2KOH = Fe(OH)2(гідроксид заліза 2)+ 2KCl

3)NaCl + Na3PO4 = NaPO4 + Na3Cl