Обчисліть масу барій оксиду, що вступив у реакцію з водою масою 35г.


Ответы на вопрос

Отвечает Ляхман Богдан.

Ответ:CaO + H2O → Ca(OH)2

X / 56 = 50 / 16

X = 56 × 50 / 16 = 175 г

Відповідь: m (CaO) = 175 г.

Объяснение: