4. Складіть рівняння реакцій згідно з перетвореннями:K--- К,0----KOH-->КСІ(​


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.

Ответ:

1. 4К + О2 = 2К2О

2. К2О +Н2О = 2КОН

3. КОН + НСl = КСl + H2O