Задача: обчисліть масову частку елементів у сполуці NH4CI​


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Mr(NH4Cl) = 14 + 1*4 + 35,5 = 53,5

W(N) = Ar(N) *n / Mr(NH4Cl)  *100% = 14*1 / 53,5  *100% =26%

W(H) = Ar(H) *n / Mr(NH4Cl)  *100% = 1*4 / 53,5  *100% = 7%

W(Cl) = Ar(Cl) *n / Mr(NH4Cl)  *100% = 35,5 *1 / 53,5  *100% =67%