У якій кількості (г) води треба розчинити 42,3 г калій оксиду, щоб отримати 25%-ий розчин лугу?


Ответы на вопрос

Отвечает Филенко Яна.

m(K2O) = 42.3 g

W(KOH) = 25%

m(H2O) - ?

Складемо пропорцію:

42.3 g - 25%

x g - 100%

x:42.3 = 1:0.25

0.25x = 42.3

x = 169.2 (це маса усього розчину, звідси:)

m(H2O) = 169.2 - 42.3 = 126.9 g

Відповідь: у 126.9 g води.