За допомогою яких реакцій можна здійснити перетворення:C→CO2→CaCO3→CaCl?​


Ответы на вопрос

Отвечает Остойич Михаило.

C + O2 = CO2

CO2 + CaO = CaCO3

CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + H2O + CO2

Отвечает Гурбанович Паша.

Ответ:

1) C+O2=CO2

2)CO2+CaO=CaCO3

3)CaCO3+2HCl=CaCl2+CO2+H2O