Обчисліть масу цукру що міститься у 85 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 16 відсотків​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметова Дильназ.

Ответ:

13,6 г

Объяснение:

85×16% = 85×0.16 = 13,6 г