Помогите, срочно!!! В 500 г розчину міститься 25 г солі. Обчислити масову частку солі в розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Мария.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=500 г

m(солі)=25 г

---------------------

ω(солі)-?

Розв*язання:

ω(солі)=(m(солі) /m(р-ну) )×100% = (25г/500г)×100%=0.05×100%=5%

Відповідь: ω(солі)=5% (0,05)