6. Установіть відповідність між схемою та типом реакції: 1. Cuso + 2NaOH - Cu(OH), + Naso2. 2Ca

+0. — 2Сао3. 2KCIO, – 2KCl + 30,4. CuSO + Fe – Feso, + CuA. РозкладВ, СполученняВ. ЗаміщенняГ. Обмін​

Ответы на вопрос

Отвечает Онищук Александра.

Ответ:

Объяснение:

1.  2CuSO4 +2NaOH =  (CuOH)2 +2NaSO4 (обміну)

2. 2Ca +O2=2CaO (сполучення)

3. 2KCIO3 = 2KCI + 3O2↑ (розкладу)

4. CuSO4 + Fe = FeSO4 + Cu (заміщення)

Відповідь: 1) Г ,2) Б, 3) А, 4) В