До води масою 114 г додали сіль масою 6 г. яка масова частка розчину. Помогите пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Долинська Олена.

Ответ:

w (солі) =  5%

Объяснение:

Визначаємо масу розчину:

m(р-ну)= m(води)+ m(речовини )=114г+6г=120г.

Визначаємо масову частку розчиненої речовини в розчині:

w (солі) = m(солі)/ m(р-ну) = 6/120 = 0.05  або 5%