Який об'єм карбон 4 оксиду виділиться під час взаємодії 19,6г сульфатної кислоти з натрій карбонатом


Ответы на вопрос

Отвечает Мушенко Георгий.

Ответ:

Объяснение:

 19,6 г                                                           Х л

 H2SO4    +    Na2CO3   =   Na2SO4   +   CO2   +   H2O

n=1 моль                                                    n=1 моль

М=98 г/моль                                           Vm=22,4 л/моль

m=98 г                                                      V = 22,4 л

19,6 г  H2SO4   -   Х л   СО2

 98 г  H2SO4   -   22,4 л  СО2

V(CO2) = 19,6 * 22,4 / 98 =4,48 л

Отвечает Кедышко Тарас.
M(H2SO4) = 19,6 г
V(CO2) - ?

H2SO4 + Na2CO3 = Na2SO4 + CO2 + H2O
n(H2SO4) = M/Mr = 19,6/98 = 0,2 моль
n(CO2) = n(H2SO4) = 0,2 моль
V(CO2) = n • Vm = 0,2 • 22,4 = 4,48 л.