ІІрівень(по 1 б.)35 балов 7. Обчисліть масу цукру, що міститься у 85 г розчину з масовою часткою

розчиненої речовини 16 %. 8. З переліку речовин виберіть кислоти: H3PO4, Na2CO3, P2O5, H2SO3, SiO2, CuO, HNO3, H2SiO3, CO2, HNO3. 9. Яку масу кухонної солі і води треба взяти, щоб добути 200 г 15% розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Антоненко Алина.

Ответ:

Дано:

m(розч)-85г

w-16%

--------------------------------

Знайти:

m(цукру)-?

--------------------------------

Розв'язок:

1)85×16/100=13,6г

Відповідь:13,6г.

Задание номер 8:

Кислотные:P2O5,SiO2,CO2

Задание номер 9:

Дано:

m(розч)-200г

w-15%

--------------------------------

Знайти:

m(сіль)-?

m(H2O)-?

--------------------------------

Розв'язок:

1)200×15/100=30г

2)200-30=170г

Відповідь:m(солі)=30г, а m(H2O)=170г.