Обчислити масову частку розчиненої речовини якщо 200 г води розчинили 105 г кухоної солі


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Диана.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 105 г

m(р-ля) = 200 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 105 + 200 = 305 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 105 / 305  *100% =34%