Маємо 300 г 15% розчину, до якого додали 100 мл води, визначити масову частку у новому розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.

Ответ:

дано:

m(розч)-300г

w-15%

m(H2O)-100мл=100г

знайти:

w-?

Розв'язок:

m-300×15/100=45г

m(розч)-300+100=400г

w-45/400×100= 11,25