Для приготування смачних десертів кладуть 120г. меду на 1л води. Обчисліть масову частку

розчиненої речовини у розчині.(пам ятаємо, що густина вводидорівнює 1г/мл, тому Іл води - 1000 г)​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Евгений.

Ответ:

m вещества (меда) = 120 г

m воды = 1000 г

m раствора = m вещества + m воды = 1000 + 120 = 1120 г

W вещества = m вещества *100% /m раствора = 120*100%/1120 = 10,71%