До 200 г розчину з масовою часткою кислоти 20% додали 300 г розчину з масовоючасткою кислоти

25%.кислоти в новому розчині?​Срочно это Кр

Ответы на вопрос

Отвечает Павлишин Данил.

Ответ:

m кислоты = 200 * 0.2 + 300 * 0,25 = 40 + 75 = 115 г

m раствора = 200 + 300 = 500 г

W кислоты = 115 / 500 = 0,23 или 23%