Скільки літрів водню можна добути діючи розведеною сірчаною кислотою взятою в надлишку на 1.2 г

магнію?Маса 1 л годню дорівнює 0.09 г

Ответы на вопрос

Отвечает Кривошеева Дарья.

Відповідь:

V(H2)= 1.12л

Пояснення:

Н2SO4 + Mg = MgSO4 + H2

n(Mg) = 1.2/ 24= 0.05 моль

n(Mg) = n(H2)

V(H2) = 0.05 × 22.4 = 1.12л