Встановіть послідовність дій, як із заліза отримати ферум(ІІ) оксид, використовуючи чотири досліди.

: нагріти ферум(ІІ) гідроксид до розкладу його на ферум(ІІ) оксид та воду відфільтрувати осад ферум(ІІ) гідроксиду здійснення реакції між залізом і хлоридною кислотою до розчину ферум(ІІ) хлориду додати розчин натрій гідроксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

здійснення реакції між залізом і хлоридною кислотою

Fe + 2HCl = FeCl2 + H2

до розчину ферум(ІІ) хлориду додати розчин натрій гідроксиду

FeCl2 + 2NaOH = Fe(OH)2 + 2NaCl

відфільтрувати осад ферум(ІІ) гідроксиду = Fe(OH)2

нагріти ферум(ІІ) гідроксид до розкладу його на ферум(ІІ) оксид та воду

Fe(OH)2 =t= FeO + H2O