Позначте суму коефіцієнтів продуктів реакції у рівнянні , яка відбувається за схемою NO3+H2 =

W+H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхутдинов Артур.

Ответ:

Объяснение:

Можливо помилка . В лівій частині реакції NO3,а в правій -  W. На всякий випадок написала 2 хімічні реакції.

NO3 + H2 = NO2 + H2O (сума коефіцієнтів продуктів реакції у рівнянні =2)

WO3 + 3H2 =t= W + 3H2O (сума коефіцієнтів продуктів реакції у рівнянні =4)

Отвечает Тамашевич Дана.

Ответ:

NO3+3H2=W+3H2O

Объяснение:

Из начально водорода было как на той и на другой стороне по 2 ,но кислорода у нас в правой стороне 3 значит пишем эту тройку перед водой теперь у нас водорода 6 , значит и на другой стороне его должно быть столько же , поэтому мы ставим где водород 3