Обчисліть масу солі, що міститься у 300 г розчину з масовою часткою солі 7%. Відповідь введіть у

вигляді цілого числа без одиниць вимірювання.

Ответы на вопрос

Отвечает Aydamirov Calal.

Ответ:

300 г * 7% / 100% = 21 г - масса соли

Отвечает Єніч Богдан.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 300 г

W(в-ва) = 7%

Найти

m(в-ва)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 300 * 7 / 100% = 21 г