Приготувати 600г розчину з масовою часткою солі 8%.с решение пжжж​


Ответы на вопрос

Отвечает Сила Анна.

Дано:

m(р-ну солі) = 600 г

ω(солі) = 8% або 0,08

m(солі)-?

m(H2O)-?

Объяснение:

m(солі) = m(р-ну солі)×ω(солі) = 600 г*0,08 = 48 г

m(H2O) = m(р-ну солі) - m(солі) = 600 г - 48 г = 552 г

Відповідь: Для приготуванні 600 г розчину солі із масовою часткою речовини 8% треба взяти 48 г солі та 552 г води.