Обчисліть масову частку Оксігену в питьній соді NaHCO3


Ответы на вопрос

Отвечает Руткевич Анжела.

Ответ:

W O₃ ≈ 57%.

Объяснение:

*Щоб знайти масову частку елемента в сполуці треба молярну масу елемента поділити на молярну масу сполуки і помножити на 100%.

Молярна маса NaHCO₃ = 23 + 1 + 12 + 3 · 16 = 84 г/м.

Молярна маса O₃ = 16 · 3 = 48 г/м.

W O₃/NaHCO₃ · 100% = 48 г/м : 84 г/м · 100% ≈ 57%.

Отвечает Рахитова Наталья.

Ответ:

дано:

речовина(NaHCO3)

знайти:

w(O)-?

Mr(NaHC03)=23+1+12+3*16=84 г/моль

w(O)= (3*16г/моль)/84 г/моль *100% ≈ 57%

Объяснение: