Складіть рівняння можливих реакцій між речовинами (попарно): нітратна кислота, ферум(ІІ)

гідроксид, магній, калій оксид, цинк, мідь.​

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.

Ответ:

Mg + K2O = MgO + 2K

4HNO3 + Cu = Cu(NO2)3 + 2N2O + 2H2O

Fe(OH)2 + Zn = Zn(OH)2 + Fe