Обчислити масову часткц солі в розчині, якщо в 110 г води розчинили 20 г солі.


Ответы на вопрос

Отвечает Бернацкая Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 20 г

m(р-ля) = 110 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 20 г+ 110 г = 130 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 20 / 130  *100% =15%