Срочно! Обчисліть масу розчиненої речовини і води, які необхідні для приготування розчину масою

120 г з масовою часткою розчиненої речовини 5%.

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Виктория.

Объяснение:

Дано:

m(р-ра) = 120 г.

w(р.в-ва) = 5% = 0,05

Найти:

1) m(р.в-ва) - ?

2) m(р-ля) - ?

Решение: m(р.в-ва) = m(р-ра) * w(р.в-ва) = 120 * 0,05 = 6 г.

m(р-ля) = m(р-ра) - m(р.в-ва) = 120 - 6 = 114 г.

Или: w(р-ля) = 100% - 5% = 95% = 0,95

m(р-ля) = w(р-ля) * m(р-ра) = 120 * 0,95 = 114 г.

Ответ: 1) 6 г. ; 2) 114 г.