2. Закінчіть рівняння реакцій, вкажіть їх тип, назвіть речовини: а) SO3 + HOб) Mg + HCI =B)

Cu(OH)2 + H2SO4 =г) Al(OH)3 =срочнннооо!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Настя.

Ответ:

Объяснение:

а) SO3 + H2O =H2SO4 (тип реакції сполучення)

оксид сірки (VІ) + вода = сульфатна кислота

б) Mg + 2HCI = MgCl2 + H2↑ (тип реакції заміщення)

магній + хлороводень = хлорид магнію +  водень

B) Cu(OH)2 + H2SO4 = CuSO4 + 2H2O (тип реакції обміну)

гідроксид міді (ІІ) +сульфатна кислота = сульфат міді(ІІ) + вода

г) 2Al(OH)3 =t°C= Al2O3 + 3H2O (тип реакції розкладу)

гідроксид алюмінія = оксид алюмінія + вода