Обчисліть об'єм, що займають 100г сульфуру lV оксид


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Марина.

М (SO2) = 64г/моль

n (SO2) = 100/64=1,5625 моль

V (SO2) = 1,5625×22,4=35л

ответ: 35л