Яку масу та кількість речовини сульфур діоксиду можна одержати із сірки масою 10 г і кисню об'ємом

5,6 л (н. у. )? СРОЧНООООО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сырых Арина.

Ответ:

16 г; 0.25 моль

Объяснение:

S + O2 -> SO2;

n(S) = m(S)/M(S) = 10/32= 0.3125 моль;

n(O2) = v(O2)/Vm = 5.6/22.4 = 0.25 моль;

Кислорода меньше, считаем по нему:

n(SO2) = n(O2) = n(S) = 0.25 моль;

m(SO2) = n(SO2)*M(SO2) = 0.25 * 64 = 16 г