Обчислити масу і об'єм Водню, який утвориться при взаємодії 2,7 грам Алюмінію з Хлоридною кислотою​


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Кирилл.

Ответ:

маса = 0,2 г   об'єм = 2,24 л

Объяснение:

Дано

М(Al) = 2,7г

HCl

M(H2) - ?

V(H2) - ?

Розв'язок

2,7               v

Al + 2HCl = H2 + AlCl2

27                22,4 (Молярний Об'єм)

2,7/27 = v/22,4

v = 22,4*2,7/27 = 2,24(л)

2,7               m

Al + 2HCl = H2 + AlCl2

27                 2

2,7/27 = m/2

m = 2*2,7/27 = 0,2(г)