обчисліть об'єм вуглекислого газу та азоту, що утворяться внаслідок спалювання амінооцтової кислоти

в кисні об'ємом 33,6 л (н.у.)​

Ответы на вопрос

Отвечает Жумагали Фархат.

Ответ: 29,867 л; 7,467 л

Дано:

V(O2) = 33,6 л

V(CO2)-?

V(N2) -?

Объяснение:

n(O2) = V(O2)/Vm = 33.6 л/22,4 л/моль = 1,5 моль

4NH2CH2COOH + 9O2 => 2N2 + 8CO2 + 10H2O

З УХР бачимо, що n(CO2) = 8/9n(O2) та n(N2) = 2/9n(N2)

n(CO2) = 8/9*1,5 моль = 1,333... моль

V(CO2) = n*Vm = 1,333... моль*22,4 л/моль = 29,867 л

n(N2) = 2/9*1,5 моль = 0,333... моль

V(N2)=n*Vm = 0,333... моль*22,4 л/моль = 7,467 л

Відповідь: 29,867 л; 7,467 л