10. Скадіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити такі перетворення 26.)Р —P,05

-Н-РО4Na3PO4Саз (PO4)2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Bilovus Diana.

Ответ:

Объяснение:

4P + 5O2 = 2P2O5

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

H3PO4 + 3NaOH = Na3PO4 + 3H2O

2Na3PO4 + 3CaCl2 = Ca3(PO4)2 ↓+ 6NaCl