Обчісліть масу добутої глюкози, если сахарозу кількістю Речовини 8 моль піддалі гідролізу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Игликов Абдувахит.

Ответ: 1440 г

Дано:

n(C12H22O11)= 8 моль

m(C6H12O6)-?

Объяснение:

M(C6H12O6) = 180 г/моль

Складаємо РХР:

С₁₂Н₂₂О₁₁ + Н₂О ⇒ С₆Н₁₂О₆ + С₆Н₁₂О₆ (глюкоза + фруктоза)

З РХР бачимо, що n(С₆Н₁₂О₆) = n(С₁₂Н₂₂О₁₁)

n(С₆Н₁₂О₆) = 8 моль

m(С₆Н₁₂О₆) = n*M = 8 моль*180 г/моль = 1440 г

Відповідь: 1440 г