ДАЮ 65 БАЛОВ 6. Складіть рівняння хімічних реакцій: а) взаємодії кисню з алюмінієм; б) горіння у

кисні газу пропану С 3 Н 8 ; в) взаємодії кальцій оксиду з водою; г) взаємодії сульфур (VІ) оксиду з водою.

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриев Илья.

Ответ:

Объяснение:

а) 4Al + 3O2 = 2Al2O3

б) C3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O

в) CaO + H2O = Ca(OH)2

г) SO3 + H2O = H2SO4