У медицині як антисептичний засіб використовують 3% розчин гідроген проксиду.Яку масу води потрібно

взяти щоб приготувати 600г такого розчину​

Ответы на вопрос

Отвечает Гнатишин Юля.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ω(Н2О2)=3%

m(р-ну)=600г

-----------------------

m(води)-?

Розв*язок:

Визначаємо масу Н2О2 в розчині:

m(H2O2)=(ω(H2O2)×m(р-ну))/100%=(3%×600г)/100%=18 г

Визначаємо масу води:

m(води) = m(р-ну) - m(Н2О2) = 600г - 18г=582 г

Відповідь: для приготування розчину 600 г необхідно 582 г води та 18 г Н2О2.