Складіть рівняння реакцій згідно з перетвориннями: C>CO2>Na2CO3>CaCO3


Ответы на вопрос

Отвечает Безпала Таня.

Ответ:

C + O2 = CO2

CO2 + Na2O = Na2CO3

Na2CO3 + Ca(OH)2 = CaCO3 + 2NaOH