Обчисліть, де більше молекул - в етані, масою 7,5г чи метані об'ємом 5,6л(н.у) С решением

пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Омелькова Юлия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(C2H6)=7,5 г

V(CH4)=5,6 л

===============

N(C2H6) -?

N(CH4)-?

Розв*язок:

Очислюємо кількість речовин етану за формулою:

n= m/M , M(C2H6)= 2×12 +6×1= 30 г/моль

n(C2H6) = 7,5г / 30г/моль =0,25 моль

Обчислюємо число молекул в етані за формулою:

N = n× N, де Na = 6,02×10²³моль⁻¹

N(C2H6) = 0,25моль×6,02×10²³моль⁻¹= 1,505×10²³ молекул

Очислюємо кількість речовин метану за формулою:

n= V/Vm , Vm=22,4 л/моль (н.у.)

n(CH4) = 5,6л / 22,4л/моль =0,25 моль

Обчислюємо число молекул в метані за формулою:

N = n× N, де Na = 6,02×10²³моль⁻¹

N(CH4) = 0,25моль×6,02×10²³моль⁻¹= 1,505×10²³ молекул

Відповідь: число молекул в етані і метані однакова.