ІІ варіант. Задача 1. Обчисліть масову частку сульфатної кислоти в розчині, виго- Товленому з

кислоти масою 30 г і води об'ємом 270 мл.

Ответы на вопрос

Отвечает Лих Дарья.

Ответ:

w(H2SO4) =10 %

Объяснение:

Дано:

m(H2SO4) =30 г

V(H2O) =270 мл

Найти

w(H2SO4) -?

Решение:

m(H2O) =p*V=1*270

m(раствора)=m(H2O)+m(H2SO4)=300

w(H2SO4)=100*m(H2SO4)/m(раствора)=

30*100/300=10 %