Обчислити масу солі, що утворюється під час реакції гідроксиду калію з ортофосфатною кислотою m=200г


Ответы на вопрос

Отвечает Фатьянова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

3KOH + H3PO4 = K3PO4 + 3H2O

n(H3PO4)=m(H3PO4):M(H3PO4)=200/98=2.04моль

n(H3PO4)=n(K3PO4  )

m(K3PO4  )=n(K3PO4  )*M(K3PO4  )=2.04*212 =432.65г

Соль - фосфат калия - K3PO4

K3PO4  Молярная масса: 212 г/моль

H3PO4  Молярная масса: 98 г/моль