Розрахуйте масу води і солі , необхідні для приготування 250 г з массовою часткою 20%​


Ответы на вопрос

Отвечает Азизов Тимур.

Ответ:

Масса воды равна 200 г;

Масса соли равна 50 г

Объяснение:

Дано:

m(раствора)=250 г

w(соли)=20 %

Найти:

m(H2O)-?

m(соли)-?

Решение:

m(соли)=m(раствора)*w(соли)/100=250*20/100=50 г

m(H2O)=m(раствора)-m(соли)=250-50=200 г