Обчисліть масу розведеної сульфатної кислоти, необхідну для розчи- нення ферум(ІІ) оксиду масою 40

г.

Ответы на вопрос

Отвечает Пронина Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

FeO + H2SO4(разб.) = FeSO4 + H2O

FeO Молярная масса: 72 г/моль

H2SO4 Молярная масса: 98 г/моль

n(FeO)=m(FeO)/M(FeO)=40/72=0.55моль

n(H2SO4)=n(FeO)=0.55моль

m( H2SO4)=n( H2SO4)*M( H2SO4)=0.55*98=54.44г