Визначити формулу оксиду який має масу 44 а.о.м. та містить 27,27% карбонуСРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА​


Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Никита.

Ответ:

CO2

Объяснение:

100-27.27=72.73

27.27/12=2.27

72.73/16=4.54

2.27/2.27=1 C

4.54/2.27=2 O

CO2

Mr= CO2 44 гр