Молекулярна маса її обчислення за хімічною формулою KMnO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Саден Акнур.

Ответ:

Mr(KMnO₄) = Ar(K) + Ar(Mn) + Ar(O)*4 = 39 + 55 + 16*4 = 39 + 55 + 64 = 158