Який об'єм вуглекислого газу утворюється внаслідок повного окиснення бутану масою 44 г (н.у.)​


Ответы на вопрос

Отвечает Книш Аня.

Ответ:

Объяснение:

M(С4H10)=58г/моль

n(C4H10)=m(C4H10):M(C4H10)=44/58=0.759моль

2 C4H10 + 13 O2 = 8 CO2 + 10 H2O

0,759 моль             х моль

2 моль                     8 моль

n(CO2)=0.759*8/2= 3.03моль

V(CO2)=n*Vm=3.03*22.4=67.97л