Обчислити масову частку калія-хлору у розчині, одержаному розчиненям 20 грам калія хлору у 140 грам

води

Ответы на вопрос

Отвечает Синицина Елизавета.

Ответ:

Массовая доля хлорид Калия равна 12.5 %

Объяснение:

Дано

m(KCl) =20 г

m(H2O) =140 г

Найти

w(KCl) -?

Решение

w(KCl) =100*m(KCl)/m(раствора) =100*20/(140+20)=12.5 %