обчисліть масу натрій хлориду та масу води необхідні для приготування 200г розчину з масовою

часткою солі 5%​

Ответы на вопрос

Отвечает Ализа Рамазанова.

Ответ:

дано

m(ppa NaCL)  = 200 g

W(NaCL) = 5%

--------------------

m(NaCL) - ?

m(H2O) - ?

m(NaCL) = m(ppa NaCL)  * W(NaCL)  / 100% = 200*5 / 100 = 10 g

m(H2O) = m(ppa NaCL) - m(NaCL)  = 200 - 10 = 190 g

ответ 10 гр , 190 гр

Объяснение: