За нормальних умов суміш азоту і вуглекислого газу об'ємом 16,8 л має масу 29 г. Обчисліть масу

кожного ком- понента суміші. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Лузакина Арина.

Ответ:

Масса азота равна 7 г

Масса углекислого газа равна 22 г

Объяснение:

nобщ=V/Vm=16.8/22.4=0.75 моль

Mсм=(n(CO2) *M(CO2) +n(N2) *M(N2)) /nобщ

Mсм*nобщ=mсм=29

n(CO2)+n(N2)=0.75 моль

29=44n(CO2)+0.75*28-28*n(CO2)

8=16n(CO2)

n(CO2)=0.5 моль

n(N2) =0.25 моль

m(CO2) =0.5*44=22 г

m(N2) =0.25*28=7 г