Обчисліть відносно малекулярні речовини AЕ PO4 пожалуста!!!!!!!!!!!!!!!даю 20 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Игумнова Аня.

Ответ:

Объяснение:

AlPO₄

Ar(Al)=27

Ar(P)=31

Ar(O)=16

Mr(AlPO₄)=Ar(Al) + Ar(P) + 4×Ar(O)=27+31+4×16=122

Відповідь: Mr(AlPO₄)=122