Напишіть формулу оксиду елемента, розміщеного в головній підгрупі 1 групи 3 періоду. Обчисліть

масову частку кожного елемента в цій сполуці. Срочно надо!!!!!!!!!)))))

Ответы на вопрос

Отвечает Кан Ника.

Ответ:

Na2O

w(na) =  \frac{2 \times 23}{62(na2o)}  \times 100 \div\% = 74\%

w( o)= \frac{1×16}{62(na2o)}×100\%=26\%

поставте пж лучший ответ